automn

رياضي كنكور

automnRight
social
#

رياضي كنكور

نحوه مطالعه زبان انگلیسی برای کنکور

در کشتی اصطلاحی وجود دارد که می گوید: حریف یک مبارز چاق با بدن بد است. تاریخچه زبان برای کنکوری ها نزدیک همیشه یکسان بوده است. کنکور 88 و 89 بود که این قرائت های غول آسا را ​​در کنکور سراسری آغاز کرد و از همین سال بود که کنکور علاوه بر مبارزه با خویشاوندی ، عربی ، زندگی و بقیه دوستانشان ، باید خود را برای پذیرایی سخت من از زبان آماده می شوم و البته این سوال مورد پسند شما نیست و نخواهد بود.

در همین حال ، تعدادی از کارگران معدن به لطف آینده نگری خوبی که والدین آنها در سال های گذشته ، در کلاس های مدارس خصوصی شرکت کرده اند ، به سطح قابل توجهی رسیده اند و اکنون آنها فقط به 100٪ این دوره فکر می کنند. اما نکته این است که ، اکثر داوطلبان دوست ندارند با زبان رابطه دوستانه داشته باشند و مسلم است که اگر آنها یک گلوله در تپانچه خود داشتند ، این گلوله را در این درس ممنوع می کردند. در این مقاله سعی خواهیم کرد راه حل های مفیدی به شما ارائه دهیم تا ببینیم بالاترین درصد را کسب می کنید. برای ایجاد چنین لحظه ای ، ما واقعاً می خواهیم ، اگر عقل سلیم دارید ، ادامه مقاله را بخوانید.

 

ما به جرات می توانیم کلمات زبان را به عنوان ناپایدارترین موضوعات بنامیم. این دوره بسیار بی ثبات در نظر گرفته می شود ، بنابراین حتی اساتید خوب این دوره در کشور باید در فواصل خاص کلمات زبان را مرور کنند تا دست آنها در معرض پوست یک گردو قرار نگیرد و فراموش نشود.

توصیه من به شما این است که ابتدا به این موضوع فکر کنید و طبق طرحی که پیشنهاد داده اید ، سعی کنید از ابتدا کلمات کتاب های درسی خود را بخوانید و بتوانید آنها را در حافظه طولانی مدت خود ثبت کنید. کنی

اگرچه کلمات زبان بدون تکرار از حافظه شما پاک می شوند ، اما این امر تأثیر بسزایی در تسلط شما در اسرع وقت خواهد داشت. علاوه بر خواندن کلمات ، شما باید قادر باشید کلمات را در جملات انگلیسی به خوبی تفسیر کنید. اینجاست که دانستن تمام معانی یک کلمه برای ما بسیار مهم می شود.

بنابراین از یادگیری کلمات زبان در جملات نمونه غافل نشوید ، که می تواند تأثیر زیادی داشته باشد. تنها کتابی که می توانید هم اکنون برای یادگیری کلمات استفاده کنید ، تیک 8 است. این کتاب توسط انتشارات گیج منتشر شده است. فرمولی که این کتاب برای یادگیری واژگان زبان به کار می برد واقعاً موثر است و توصیه می کنم از آن استفاده کنید. این کتاب آنقدر خوب است که زبان را به یکی از موضوعات مورد علاقه شما تبدیل می کند و شما یک روش ویژه حساب برای باز کردن به حوزه مورد علاقه خود باز می کنید.

 

تست و دیگر هیچ

پس از مطالعه بسیار اصولی واژگان و تغییر برنامه برای آن در فواصل منظم ، نوبت به بررسی زن در این زمینه می رسد. تا زمانی که ترتیب کنکور تغییر نکند ، امسال 7 تست واژگان خواهید داشت. آزمایش یک زن می تواند در بهبود مهارت های شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

هرچه بیشتر در طول هفته تست کنید ، سریعتر می توانید جمله انگلیسی را تفسیر کنید. با این سبک کار ، پس از مدت کوتاهی ، فقط به چند ثانیه زمان نیاز دارید تا یک جمله انگلیسی را به درستی تفسیر کنید و جمله مناسب را برای آن انتخاب کنید ، که می تواند عالی باشد.

 

غول مرحله آخر

آخرین تست هایی که باید در کتابچه راهنمای عمومی به اشتباه پاسخ داده شوند ، تست های مربوط به آزمون نزدیک و درک مطلب هستند. مباحثی که اکثر ماینرها با آن مشکل دارند و دلیل آن ضعف ماینرها در خواندن متون انگلیسی است.

اگر می خواهم خیلی رک بگویم ، باید بگویم که برخلاف آنچه امروز گفته می شود ، روش یا تکنیک خاصی برای پاسخ به این متون وجود ندارد. تنها چیزی که می توانید برای رسیدن به موقعیت ایده آل برای پاسخگویی به کلوزآپ ها و خواندن پیدا کنید چیزی جز تمرین و تکرار زیاد نیست. کاملاً طبیعی است که وضعیت شما در این افراد پس از 100 سری تست و مطالعه دقیق با وضعیت روز اول قابل مقایسه نیست و پس از مدتی می توانید پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشید.

حتی اگر وضعیت زبانی شما برای دوره زبان شما خیلی بد باشد ، باز هم می توانید آن را تغییر دهید و شروع این تغییر باید در اسرع وقت اتفاق بیفتد ، و شما باید خیلی زود طبق یک برنامه خوب پیش بروید. می توانید از این به بعد ترتیب دهید که هر هفته به 3 سری تست دقیق و خواندن پاسخ دهید.

بهترین منبعی که می توانید برای این آزمون ها پیدا کنید ، سوالات کنکورهای قبلی است و بعد از کنکور می توانید به سراغ متن های مکتوب با ایده های جدید و خلاق بروید. من از شما می خواهم که فقط برای انجام کار این کار را انجام ندهید ، اما واقعاً سعی کنید از زمانی که صرف این آزمایشات کرده اید استفاده کنید. پس از پاسخ ، حتماً به پاسخ نامه بستن و خواندن مراجعه کنید ، و شاید اگر در متن با کلمه ای روبرو شدید که معنای آن را نمی دانید ، این کلمات را علامت گذاری کنید و در فواصل خاص ، هنگام خواندن کلمات ، مطمئن شوید که این کلمات نیز مورد جدید را مرور کنید

بگذارید خیلی واضح به شما بگویم: در سال کنکور ، حتی اگر در پشت وانت خود یک کلمه انگلیسی ببینید ، باید آن را بخاطر بسپارید. این کلمات می توانند در درک متن هنگام کنکور به ما کمک زیادی کنند.

 

یادآوری این نکته مهم است که خودتان را با تعداد زیادی کتاب و دی وی دی شلوغ نکنید و اجازه دهید دستور العمل مربوط به خودتان باشد تا بتوانید از زبان لذت ببرید. هنگام انتخاب کمک زبان برای زبان خود ، کاملاً مراقب باشید بهترین منبع را که می تواند برای شما مفید باشد انتخاب کنید.

هیچ چیز وحشتناکی در این دنیا وجود ندارد ، این دیدگاه و نحوه تفکر ماست که باعث می شود فکر کنیم چیزی ترسناک است یا خوشبختی ما را به همراه دارد. دوست من ، آزمون های زبان ، عربی ، ریاضیات و فیزیک یا هر موضوع دیگری دشوار نیست. این کار را پیچیده می کنیم. متأسفانه ، با توجه به شرایط موجود ، از همان ابتدا ، داوطلبان کنکور از برخی از دوره ها محافظت می کنند و احساس می کنند قادر به پاسخگویی به آزمون های این دوره و بسیاری از محدودیت های پوچ دیگری نیستند که برای خود ایجاد می کنند. اینها فقط توهمات پوچی است که باید از شر این افکار خلاص شوید و به خود اجازه دهید بهترین ها را داشته باشید.

(0) نظر
X