automn

رياضي كنكور

automnRight
social
#

رياضي كنكور

نحوه مطالعه شیمی کنکور

سعی کنید در هنگام مطالعه شیمی پویا باشید. این بدان معنی است که متن کتاب را مانند یک ربات نخوانید. همیشه یک مداد در دست داشته باشید و سعی کنید هر نکته کوچک و حتی به ظاهر ناچیز را از اصل کتاب درسی خارج کنید. زمینه های کتاب درسی می تواند خاطرات مهم و کلیدی هر موضوعی شما باشد ، لطفاً آن را همانطور که باید استفاده کنید.

 

همه ما به هر دلیلی 24 ساعت در روز هدر داده ایم. البته من و شما از این قاعده مستثنی نیستیم و باید تلاش کنیم تا از این کمترین زمان برای انجام تعدادی از کارهایی که باید تکرار شوند استفاده کنیم. برنامه روزانه خود را دوباره بررسی کنید ، مطمئن باشید که تعجب خواهید کرد. گروه شیمی و سایر دوره ها می توانند کاندیدای تحصیل شما در مردگان باشند.

 

در بالا اشاره کردم که کتاب شیمی واقعا خوب است. با این وجود ، برخی از مطالب مبهم و غالباً نامفهوم نوشته شده اند. بنابراین ، برای شما بسیار مهم است که یک منبع کمک آموزشی خوب داشته باشید که هم از نظر کتاب درسی و هم از نظر تست های خلاقانه به خوبی کار کند. تنها چیزی که من همیشه در مورد آن صحبت می کنم این است که فقط یک منبع کمک آموزشی را انتخاب کرده و آن را از آن خود کنید. بنابراین ، قبل از انتخاب منبع ، هم با دبیر و هم با مشاوران و ماینرهای سال گذشته مشورت کرده و منبع درجه یک را برای این دوره انتخاب کنید.

(0) نظر
X